£6,75 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu ubrań Bedford od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bedford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2015 01:21

Dam pracę w Anglii dla pakowaczy przy sortowaniu i pakowaniu ubrań na magazynie. Zatrudnienie w Bedford od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem. Stanowisko kierowane jest do osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Bedford
Wynagrodzenie: 6,75 GBP/h
Start: od zaraz (24.08.2015)

Zadania:
- sortowanie i pakowanie ubrań
- łączenie produktów w paczki promocyjne
- wyszukiwanie produktów na magazynie
- porządkowanie stanowiska pracy
- przewiezienie gotowych, zapakowanych ubrań na odpowiedni dział magazynowy

Wymagania:
- szybkie reagowanie
- podstawy języka angielskiego
- gotowość do podjęcia szybkiego wyjazdu
- możliwość wypracowania nawet 50 godzin w przeciągu tygodnia
- dobre zdrowie
- siła fizyczna
- osoba otwarta, kontaktowa
- zaradność, pomysłowość, podzielność uwagi
- umiejętność wykonywania kilku czynności na raz
- zrealizowanie dziennych planów

Oferujemy:
- szkolenia pracownicze w pierwszych dniach
- codzienne przejazdy do pracy z miejsca zamieszkania
- zakwaterowanie
- zdobycie nowego doświadczenia
- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
- wypłata co 7 dni
- kobiety są mile widziane

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na maila: praca@sesolutions.uk bądź skontaktować się telefonicznie: 0048793598990

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2470bj/

ID ogłoszenia: 80855d2623fb096f

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.