£6,75 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu ubrań Bedford od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bedford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2015 01:21

Dam pracę w Anglii dla pakowaczy przy sortowaniu i pakowaniu ubrań na magazynie. Zatrudnienie w Bedford od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem. Stanowisko kierowane jest do osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Bedford
Wynagrodzenie: 6,75 GBP/h
Start: od zaraz (24.08.2015)

Zadania:
– sortowanie i pakowanie ubrań
– łączenie produktów w paczki promocyjne
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– porządkowanie stanowiska pracy
– przewiezienie gotowych, zapakowanych ubrań na odpowiedni dział magazynowy

Wymagania:
– szybkie reagowanie
– podstawy języka angielskiego
– gotowość do podjęcia szybkiego wyjazdu
– możliwość wypracowania nawet 50 godzin w przeciągu tygodnia
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– osoba otwarta, kontaktowa
– zaradność, pomysłowość, podzielność uwagi
– umiejętność wykonywania kilku czynności na raz
– zrealizowanie dziennych planów

Oferujemy:
– szkolenia pracownicze w pierwszych dniach
– codzienne przejazdy do pracy z miejsca zamieszkania
– zakwaterowanie
– zdobycie nowego doświadczenia
– zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
– wypłata co 7 dni
– kobiety są mile widziane

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na maila: praca@sesolutions.uk bądź skontaktować się telefonicznie: 0048793598990

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2470bj/

ID ogłoszenia: 80855d2623fb096f