£do ustalenia

Praca w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień bez doświadczenia

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość biegła
  • Opublikowany: 10 września 2015 15:38

Kierownik magazynu szuka osób do pracy w Anglii przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów. Ogłoszenie dla Polaków bez doświadczenia z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- wyszukiwanie produktów na magazynie
- kompletowanie zamówień i ich pakowanie
- przygotowywanie zbiorczych paczek do wysyłek
- współpracowanie z kurierami
- dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- zdolność do pracy w niskich temperaturach
- sprawne liczenie w języku angielskim
- wytrzymałość fizyczna
- szybkie dostosowanie się do nowych warunków pracy
- szybkość, energiczność, zaangażowanie

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- zdobycie nowego doświadczenia
- pomoc w pierwszych dniach
- zapewniamy szkolenia z BHP
- wsparcie przy wypełnianiu dokumentów

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: Jill.Smith@alliance-healthcare.co.uk
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/221180/Praca-w-magazynie-farmaceutycznym

ID ogłoszenia: 2855f17053094d5

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.