£7,50 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 01:44

Pilnie szukamy magazynierów bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Praca w Anglii, Londyn na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 7,50 GBP/h

Zadania:
Pracownik będzie przygotowywać paczki do wysyłki w tym celu należy wyszukać odpowiednie produkty na magazynie i je zapakować.

Wymagania:
– szybkość uczenia się/zapamiętywania
– dobra organizacja
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– zależy nam na pracownikach samodzielnych
– odpowiedzialność, punktualność
– gotowość podjęcia zatrudnienia na stałe
– należy przestrzegać wewnętrznych zasad magazynowych
– zdolności rachunkowe
– umiejętność wykonywania kilku czynności na raz

Oferujemy:
– zapewniamy 40 godzin w tygodniu
– pracę zmianową w godzinach 8-16; 16-24;23-8
– podpisanie umowy na okres próbny z możliwością przedłużenia na stałe
– zdobycie nowego doświadczenia
– niezbędne szkolenia są zapewnione
– zmieniający się grafik
– dobre warunki pracownicze
– pracę w renomowanej firmie

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://jobspacking.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24016g/

ID ogłoszenia: 45555c28d85dfd15

7 komentarzy na “Praca w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Londyn”

  1. Dzień dobry,

    jestem zainteresowany ofertą pracy, czy nadal jest ona aktualna? Proszę o kontakt mailowy.

    Pozdrawiam!

  2. Witam.mam na imie patryk pracowalem 3 lata na magazynach w angli glownoe w firmie freshdirect czy oferta jest aktualna prosze o jaki kolwoek kontakt

  3. praca londyn na 13 sierpnia 2015 @ 10:09

    Witam. Czy oferta aktualna? Wraz z mężem jestesmy zainteresowani. Czy zapewniacie również zakwaterowanie? Proszę o kontakt mailowy

    Pozdrawiam

  4. Witam, jestem zainteresowana tą ofertą. Proszę o kontakt na e-maila.
    Pozdrawiam

  5. Witam,
    jestem zainteresowana pracą tu oferowaną.
    Jeżeli ogłoszenie jest aktualne, proszę o kontakt mailowy.

  6. Jacek Monika na 17 sierpnia 2015 @ 10:36

    Dzien dobry!
    Jestesmy wraz z dziewczyna ma zainteresowani oferta pracy i prosimy o kontak emial;wrc@interia.eu lub tel;663 523 400 gory dziekujemy i pozdrawiamy!

  7. Witam.
    Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Bardzo proszę o kontakt.

Zostaw odpowiedź do Jerzy