£6,50 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu w Cheshunt

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Cheshunt
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 23:58

Oferta pracy w Anglii dla 50 magazynierów przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie z Cheshunt na magazynie przy pakowaniu produktów spożywczych. Zatrudnienie dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Cheshunt
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Liczba stanowisk: 50

Zadania:
– praca na magazynie z artykułami spożywczymi
– kontrolowanie jakości towarów
– zbieranie zmówień
– pakowanie produktów spożywczych
– przygotowywanie paczek do dalszej wysyłki
– kodowanie pakunków
– zabezpieczanie towaru przed zniszczeniem
– i inne prace zlecane odgórnie

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się za pomocą języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację ze współpracownikami i przełożonym
– duże zaangażowanie
– chęć dorobienia
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– dobre zdrowie
– zatrudniamy osoby bez nałogów

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dobre warunki zatrudnienia
– przyjazną atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy
– legalną pracę od zaraz

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przejść na stronę: http://www.poloniusz.pl/o1-23bd6b/

ID ogłoszenia: 70154eb9949c5a11