£7 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień Lincolnshire od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Lincolnshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 10 lutego 2015 02:58

Magazyn z Lincolnshire szuka od zaraz pracownika przy załadunku i rozładunku towarów. Zatrudnienie dla Polaków na magazynie przy zbieraniu zamówień i odbieraniu dostaw.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Lincolnshire
Wynagrodzenie: 7 GBP/h

Zadania:
- pracownik będzie obsługiwać wózek widłowy
- odbieranie dostaw i wysyłanie przysyłek
- zbieranie towarów na magazynie
- prowadzenie prac porządkowych
- załadunek towarów na samochody oraz rozładunek dostaw
- porządkowanie magazynu

Wymagania:
- osoba otwarta, kontaktowa
- doświadczenie na danym stanowisku
- posiadanie kwalifikacji do obsługiwania wózków widłowych
- język angielski na poziomie komunikatywnym
- wyjazd od zaraz
- dobre zdrowie
- umiejętność wykonywania kilku czynności na raz

Oferujemy:
- podpisanie umowy bezpośrednio z angielskim pracodawcą
- zatrudnienie na stałe
- konkurencyjne stawki godzinowe
- możliwość wyrobienia godzin dodatkowych
- pracownikom zapewniamy zakwaterowanie
- pracę w międzynarodowej firmie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: s.prokop@jobland.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-magazynu-2650015.html

ID ogłoszenia: 62454d94c30ad27d

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.