£6,81 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień Worcester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Worcester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 lipca 2015 21:38

Pilnie poszukujemy magazynierów do pracy w Anglii na magazynie. Ogłoszenie z Worcester przy zadaniach związanych ze zbieraniem zamówień oraz pakowaniem mebli czy materiałów gospodarstwa domowego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Worcester
Wynagrodzenie: 6,81 GBP/h

Zadania:
Praca na magazynie polega na zbieraniu zamówień oraz pakowaniu ich i przygotowywaniu do wysyłki. Produkty ważą do 50 kg dlatego stanowisko przeznaczone jest dla silnych mężczyzn.

Wymagania:
– wysoka sprawność fizyczna
– pracownicy nie mogą mieć problemów zdrowotnych, a w szczególności problemów z kręgosłupem
– zdolność podjęcia pracy na trzy zmiany
– zdyscyplinowanie, punktualność, obowiązkowość
– dobra znajomość języka angielskiego
– zdolność do pracy fizycznej
– oferta jedynie dla osób z zakwaterowaniem na terenie UK

Oferujemy:
– pracę w systemie 3 zmianowym (6-14;14-22;22-6)
– zatrudnienie na magazynie z meblami i sprzętem RTV
– dobre miesięczne wynagrodzenie
– sprawdzonym pracownikom zapewniamy umowę o pracę
– początkowo zatrudnienie na nocne zmiany (okres 13 tygodni)

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez przesłanie CV w języku angielskim na maila: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23h59i/

ID ogłoszenia: 596559a717909f38