£6,50 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie z odzieżą sportową przy pakowaniu Shirebrook

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shirebrook
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 00:08

Magazyn z odzieżą i artykułami sportowymi zatrudni Polaków do pracy w Anglii przy pakowaniu i zbieraniu zamówień. Oferta z Shirebrook dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu – pakowacz

Lokalizacja: Shirebrook

Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:

  • Pracownik zatrudniony będzie w sklepie z odzieżą i artykułami sportowymi.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień, komisjonowanie, zadania fizyczne i pakowanie towarów na magazynie.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • duża odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • zdolność do pracy zespołowej
  • chęć podjęcia pracy na stałe

Oferta:

  • pracowni ma prawo do 28 dniowego urlopu
  • praca głównie od poniedziałku do piątku – czasem możliwe również weekendy
  • zatrudnienie na stałe
  • nie zapewniamy zamieszkania jednak jesteśmy w stanie pomoc w poszukiwaniach
  • praca zmianowa: 9-15, 9:30 do 18:30, 15 do 24, 12 do 22 i od 24 do 9

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe warunki proszone są o przesłanie zgłoszeń zawierających CV w języku angielskim na adres:

  • veronika.misejova@thebestconnection.co.uK

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231hgm/

ID ogłoszenia: 3265452cf71ee65e