£7,00 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie z podstawową znajomością języka Tesco Daventry

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Daventry
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 21 października 2015 02:55

Magazyn Tesco mieszczący się w Daventry szuka pracowników z podstawową znajomością języka. Praca w Anglii dla magazynierów przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Daventry
Wynagrodzenie: 7,00 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– kompletowanie zamówień
– dbanie o to, aby zamówienia wyjeżdżały z magazynu w określonej kolejności
– porządkowanie półek magazynowych
– inne zadania związane z daną pracą

Wymagania:
– możliwość pilnego wyjazdu do pracy w Anglii
– szybkie reagowanie
– dobra pamięć i zorganizowanie
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– siła fizyczna
– porozumiewanie się w języku angielskim na poziomie przynajmniej podstawowym
– zaradność, samodzielność
– punktualne stawianie się w pracy
– radzenie sobie w kontaktach międzyludzkich

Oferujemy:
– start już od zaraz
– w tygodniu zapewniamy przepracowanie do 50 godzin
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– podpisanie stałego kontraktu
– zatrudnienie na czas nieokreślony
– w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia
– zakwaterowanie
– codzienne przejazdy do pracy
– chętnie zatrudniamy kobiety
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni

Aplikacja:
Wszystkich chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszenia w formie CV na maila: tesco@sesolutions.uk oraz o kontakt na 0048 882017439

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24bdnc/

ID ogłoszenia: 7665626d4b7c3951