£9-11.50/h

Praca w Anglii na produkcji mięsnej od zaraz jako rzeźnik bez języka Bedford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bedford
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 12/08/2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stale
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2016 02:51

Atrakcyjna oferta pracy w Anglii na produkcji mięsnej w zakładzie przetwórstwa z Bedford. Zatrudnienie od zaraz i bez języka na stanowisku rzeźnika przy wykrawaniu wołowiny.

Praca w zakladzie przetworstwa miesnego w Bedford – pilnie poszukiwani wykrajacze wolowiny (beef boners)

OFERTA LIMITOWANA: £200 BONUSA NA START
OFERUJEMY £200 NAJLEPSZYM RZEZNIKOM PO PRZEPRACOWANYM 1SZYM TYGODNIU!!!
Tylko przez najblizsze 2 tygodnie!!

O naszej firmie
360 Recruitment Ltd jest pierwszoligowym dostawca rzeznikow i ubojowych z duzym doswiadczeniem w pracy na producji w przemysle miesnym.

Szukamy rzeznikow na wykrajanie wolowiny do fabryki w Bedfrod.
Opis stanowiska
Szukamy osob, ktore maja doswiadczenie przy wykrajaniu wolowiny.
Start mozliwy nawet dzisiaj!!!
Stawki od £9-11.50/h- w zaleznosci od umiejetnosci

Wymagania
Doswiadczenie na klasowaniu wolowiny

Sposób aplikowania
Jesli jestes zainteresowany wspolpraca z nami prosze o kontakt pod numerem 0044 794 338 5111 lub (0044) 115 923 3366 Milena

ID ogłoszenia: 85357ac38a811344