£do uzgodnienia

Praca w Anglii na produkcji od zaraz przy pakowaniu sera Nottingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 czerwca 2017 23:09

Propozycja pracy w Anglii od zaraz na produkcji spożywczej. Możliwość zatrudnienia w Nottingham przy pakowaniu sera dla Polaków z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji, pakowacz

Miejsce pracy: Nottingham, Anglia

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie sera na produkcji

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • możliwość natychmiastowego wyjazdu do Anglii
  • chęć i motywacja do podjęcia zatrudnienia
  • mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji spożywczej
  • dobra kondycja i sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin oraz dodatkowo płatne nadgodziny
  • zatrudnienie od poniedziałku do piątku, również w niektóre weekendy
  • możliwość skorzystania z komunikacji miejskiej, auto nie jest wymagane
  • pracę w stałych godzinach, od 6.30 do 15.30

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne prosimy wysyłać na adres:

m-1@heads-uk.com

Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem:

01332977718

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26ijn6/

ID ogłoszenia: 4435931550555828

3 komentarze na “Praca w Anglii na produkcji od zaraz przy pakowaniu sera Nottingham”

  1. m-1@heads-uk.com na 3 czerwca 2017 @ 12:52

    Witam

    Ja i trzy osoby jesteśmy zainteresowane pracą przy pakowaniu sera w Nottingham.
    Mój numer tel.angielskiego 07913782513.

    Pozdrawiam
    Barbara

  2. pracanaprodukcji na 18 lipca 2017 @ 21:50

    Witam, dwie osoby są zainteresowaną pracą w miesiącu sierpniu.

    Prosimy o kontakt mailowy, pozdrawiam.

  3. krzysztof na 27 lutego 2018 @ 11:05

    witam mieszkam w nottingham i szukam dodatkowej pracy . pracuje cały czas na nocną zmiane to praca w dzien jest możliwa
    prosze o ewentualny kontakt