£7,20/h

Praca w Anglii na produkcji sałatek bez znajomości języka w fabryce Selsey

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Selsey
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 lutego 2017 03:45

Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii na produkcji sałatek w mieście Selsey. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka w fabryce przy przygotowywaniu składników, kontrolowaniu jakości oraz pakowaniu gotowych wyrobów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Selsey (PO209HP), Runcton (PO201NW), Anglia
Zarobki: 7,20 GBP na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca w zakładzie produkcyjnym, mieszczącym się w Selsey a także Runcton na produkcji sałatek owocowych i warzywnych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie cięcie składników, przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowych wyrobów
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku jednak nie jest to warunek przesądzający o wynikach rekrutacji
  • znajomość języka angielskiego nie jest wymagana
  • pracowitość
  • przyjazne nastawianie
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • punktualność
  • możliwość pracy w soboty i niedziele

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w trakcie pierwszych dni
  • praca również w weekendy
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • po wypracowaniu powyżej 40 godzin pracy w tygodniu stawka od każdej następnej wynosi 9 GBP
  • system dwuzmianowy od 7 do 19 oraz od 19 do 7

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • gabriela.koszczuk@staffline.co.uk

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26cg0k/

ID ogłoszenia: 37058b0cbe595ab7

1 odpowiedź na “Praca w Anglii na produkcji sałatek bez znajomości języka w fabryce Selsey”

  1. Witam!
    Jestem zainteresowany pracą od zaraz.
    Posiadam ponad roczne doświadczenie za granica.
    Prosze o kontakt, pozdrawiam!