£ 8,40

Praca w Anglii na produkcji spożywczej przy pakowaniu od zaraz Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: rok
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2014 02:45

Zakład produkcyjny z Liverpool zatrudni od zaraz do pracy w Anglii przy produkcji spożywczej z podstawową znajomością języka angielskiego. Oferta również dla par.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Liverpool
Zarobki: 8,40 GBP za godzinę brutto

Obowiązki:
– praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu oraz kontroli jakości wyrobów cukierniczych (głownie pączki i muffinki)
– pakowanie wyrobów do kartonów, naklejanie etykiet z datą ważności
– obsługa maszyn do pakowania

Wymagania:
– podstawowa znajomość języka angielskiego pozwalająca na prostą komunikację
– aktualne badania sanepidowskie
– doświadczenie produkcyjne będzie mile widziane
– preferowane osoby posiadające zakwaterowanie na terenie Liverpoolu
– gotowość do pracy na zmiany nocne

Oferujemy:
– stałą pracę w UK na umowę o pracę
– możliwość zatrudnienie dla par
– bardzo dobre zarobki oraz dodatki za pracę nocną
– pomoc w znalezieniu mieszkania do wynajęcia

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń do końca marca na podany poniżej adres poczty email. Zatrudnienie praktycznie od zaraz.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja spożywcza Liverpool”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub usunięte.

ID ogłoszenia: 7055341f1c3c73ac

2 komentarze na “Praca w Anglii na produkcji spożywczej przy pakowaniu od zaraz Liverpool”

  1. "Produkcja spożywcza Liverpool” na 9 kwietnia 2014 @ 20:14

    Witam,

    W odpowiedzi na ogłoszenie ze strony internetowej praca-anglia24.pl o poszukiwaniu pracowników, zgłaszam swoją kandydaturę do pracy na produkcji spożywczej przy pakowaniu w Liverpool.
    Mieszkam w Liverpool w Garston od niedawna i moja znajomość języka angielskiego jest jeszcze nie na wysokim poziomie. Przez wiele lat pracowałam w handlu także artykułami spożywczymi. Moje doświadczenie jest duże, również przy pakowaniu i przepakowywaniu towarów np. jajek, posiadam książeczkę sanepidowską.
    Jestem dyspozycyjna, mogę pracować na nocne zmiany jeśli pokryją się z rozkładem jazdy autobusów.
    Do przesłania lub do wglądu posiadam CV i referencje.

    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

    z poważaniem

    Marzena Szumiec