£6,31 GBP/h

Praca w Anglii na produkcji w fabryce czekolady bez języka Kendal

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kendal
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 01:58

Poszukujemy pracowników do fabryki czekolady z własnym transportem. Zatrudnienie w Kendal na taśmie produkcyjnej. Oferta bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fabryki czekolady

Zarobki: 6,31 GBP/h

Miejsce pracy: Kendal

Obowiązki:

  • Głównie zadania na linii produkcyjnej.
  • Wspieranie prac produkcyjnych, przygotowywanie półproduktów, pakowanie, obsługa maszyn.

Oczekiwania:

  • posiadanie własnego samochodu i możliwość zabrania go na okres trwania umowy
  • język angielski nie jest wymagany
  • zdolność do szybkiej nauki nowych rzeczy
  • obowiązkowość
  • zaradność

Oferta:

  • Zatrudnienie w firmie z dobra pozycją na rynku
  • możliwość zatrudnienia w Anglii bez znajomości języka angielskiego
  • niewymagane doświadczenie

Aplikacja:

  • Osoby które spełniają powyższe warunki i są zainteresowane tą pracą prosimy o przesłanie aplikacji na adres: martapietrzak@industrialworksolutions.co.uk

źródło: http://anglia.pgra.pl/oferty/produkcja/pracownik-do-fabryki-czekolady_i4681

ID ogłoszenia: 47953de5928767c1