£6,50 GBP/h

Praca w Anglii na produkcji żywności przy pakowaniu Borehamwood od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Borehamwood
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 lutego 2015 02:30

Aktualnie szukamy pracowników produkcyjnych do pracy w Anglii w fabryce przy pakowaniu. Zatrudnienie w Borehamwood na linii produkcyjnej makaronów i lasagne.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Borehamwood
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– donoszenie produktów na taśmę
– pakowanie żywności
– przygotowywanie lasagne i makaronów

Wymagania:
– zręczność, spostrzegawczość
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– znajomość zasad BHP
– dla kandydatów zamieszkałych w UK najlepiej z okolic zatrudnienia
– posiadanie samochodu
– chęć podjęcia zatrudnienia przez 4 dni w tygodniu

Oferujemy:
– pracę w dużej fabryce
– zatrudnienie od poniedziałku do czwartku
– codziennie zapewniamy 12 godzin pracy
– 3 dni wolne (weekend + piątek)
– pracę od poniedziałku do czwartku w godzinach od 6 do 18

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego biura mieszczącego się na Greenford ub6 9dw w godzinach: 9.30-11.00 i 13.30-15.00. Należy zabrać ze sobą:
– dokument tożsamości,
– CV,
– 2 listy referencyjne,
– adres stałego zamieszkania,
– potwierdzenie posiadania konta bankowego, numeru NIN,
– 2 zdjęcia

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=913666

ID ogłoszenia: 15354e3c6c6cf623