£123-456 na godz.

Praca w Anglii od zaraz bez znajomości języka remonty na budowie Bristol UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 17 lutego 2019 00:03

Dla budowlańców od zaraz praca w Anglii na budowie w okolicach Bristolu, Zatrudnienie przy wykończeniach możliwe bez znajomości języka, a do tego pracodawca zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie, które zależy od umiejętności kandydata.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany.

Lokalizacja: Bristol.

Wynagrodzenie: 123 – 456 GBP na godzinę (pensja zależy od umiejętności).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac ogólnobudowlanych.

Wymagania:

  • podstawowe umiejętności, które są niezbędne w pracy an budowie;
  • ważne znacznie ma pojęcie oraz spryt;
  • pracowitość;
  • punktualność;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, które zależy od umiejętności;
  • miłą atmosferę;
  • stałe godziny w pracy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą oferta, mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: Karolinazboznik@gmail.com albo pod numerem telefonu: 07395656184. W zgłoszeniu należy opisać siebie i swoje doświadczenie w branży budowlanej, czyli wiek, lata pracy oraz umiejętności.

Źródło: praca.felcia.co.uk/bristol/bristol-bs7/praca-pracownik-ogolnobudowlany-bristol,ad-376352.html

ID ogłoszenia: 5485c6855953a2b2