€do uzgodnienia

Praca w Anglii od zaraz dla kierowcy kat.B jako kurier w Southampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2020 00:02

Poszukiwani kierowcy kat.B do aktualnej od zaraz pracy w Anglii. Zatrudnienie dla kurierów w Southampton UK przy rozwożeniu przesyłek do klientów na stałej, codziennej trasie.

Stanowisko: kierowca kat. B – kurier.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie rozwożenie paczek do klientów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w prowadzeniu Vana;
  • wiek od 25 do 40 lat;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie angielskiego prawa jazdy od minimum dwóch lat;
  • maksymalnie 6 punktów karnych;
  • własna działalność gospodarcza (albo pomoc w jej założeniu).

Oferujemy:

  • pracodawca udostępnia pracownikowi samochód Van, uniform, ubezpieczenie samochodu oraz kartę paliwową;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • stałą pracę przy rozwożeniu paczek;
  • pracę od poniedziałku do piątku, a także możliwość pracy w weekendy dla chętnych.

Aplikacja:

Osoby chętne podjęcia pracy jako kurier w Southampton proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail: peetwosquare@gmail.com

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/przyjme-kierowce-na-stanowisko-kurier_i104278

ID ogłoszenia: 4095f2aae018c1a2