£8,25-10/h brutto

Praca w Anglii od zaraz dla Polaków na magazynie Leicester zbieranie zamówień

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leicester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 stycznia 2018 00:43

Oferta pracy w Anglii na magazynie sieci sklepów z Leicester. Zatrudnienie jest możliwe od zaraz dla Polaków przy zbieraniu zamówień oraz przygotowywaniu ich do wysłania.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce: Leicester, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 8,25 do 10 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie znanej sieci handlowej
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie produktów zgodnie ze standardem oraz przygotowywanie przesyłek do wysłania

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • preferowane są osoby w wieku powyżej 25 lat
  • chęć do podjęcia pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Anglii od zaraz
  • konkurencyjne zarobki
  • pracę na warunkach obowiązujących w Anglii

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim z aktualnymi danymi
kontaktowymi na adres:

bob@blu-global.com z dopiskiem MAGAZYNIER

Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod numerem +48 501 145 727

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/leicester/leicester-le1/praca-dla-pracownika-magazynu,ad-328919.html

ID ogłoszenia: 5225a6e331b3dd3e