£do ustalenia

Praca w Anglii od zaraz dla Polaków przy pakowaniu kosmetyków Trafford Park

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Trafford Park
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 lutego 2018 00:54

Dostępna od zaraz możliwość zatrudnienia w zakładzie z Trafford Park. Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie przy pakowaniu kosmetyków oraz perfum.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Trafford Park, Stretford, Manchester, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie z kosmetykami i perfumami na stanowisku pakowacza
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie produktów, naklejanie etykiet na opakowania oraz układanie pudełek na paletach

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • chęć i motywacja do pracy
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Anglii od zaraz za pośrednictwem agencji
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8-17

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

lukasz@career-makers.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27e39d/

ID ogłoszenia: 545a89d58c22675