£7,83

Praca w Anglii od zaraz Londyn Croydon jako pomoc kuchenna w restauracji

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 września 2018 20:36

Ciekawa praca w Anglii od zaraz dla pomocy kuchennej. Restauracja z Londynu (Croydon) przyjmie osobę odpowiedzialną, pomocną i uczciwą do różnorodnych zadań związanych z funkcjonowaniem kuchni.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Londyn, Croydon.

Wynagrodzenie: 7,83 GBP/h brutto.

Początek: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • zmywanie naczyń;
  • opróżnianie suszarki;
  • pilnowanie czystości w kuchni;
  • samodzielne przygotowywanie kanapek i sałatek.

Oczekujemy:

  • przyjaznego podejścia;
  • odpowiedzialności
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • pracowitości i motywacji;
  • chęci nauki nowych rzeczy;
  • sprawności fizycznej;
  • sumiennego wykonywania zadań.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • legalną umowę o pracę;
  • przeszkolenie na początku;
  • zatrudnienie w znanej firmie;
  • wsparcie w pierwszych dniach;
  • pomocny i sympatyczny zespół;
  • miłą atmosferę.

Aplikacje:
Prosimy przesłać CV pod adres:

croydon@pertemps.co.uk

lub zadzwonić pod numer telefonu 020 8688 0626 (kontaktować się w godzinach 9:00 – 17:00).

Konieczne jest załączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1179192

ID ogłoszenia: 3125b992b23e660e