£14 GBP/h brutto

Praca w Anglii od zaraz na magazynie pomocnik kierowcy Swindon UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Swindon
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 czerwca 2016 21:17

Magazyn ze Swindon posiada wakaty na stanowisku pomocnika kierowcy. Praca w Anglii od zaraz, polega na rozładunku towarów i ich załadunku. Oferujemy dobre wynagrodzenie oraz stabilne stanowisko.

Stanowisko: pomocnik kierowcy – magazyn.

Miejsce pracy: Swindon.

Zarobki: 14 funtów za godzinę brutto.

Obowiązki na stanowisku:

  • załadunek towaru dla klientów;
  • rozładunek zamówienia u klienta;
  • dziennie realizuje się ok.20 dostaw;
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za zadania w magazynie – utrzymanie porządku itp.

Wymagania:

  • znajomość języka w stopniu komunikatywnym;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność oraz siła fizyczna;
  • sumienne podejście do zadań;
  • duża dokładność;
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • umiejętność obsługiwania wózka widłowego.

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki;
  • stałe zatrudnienie na podstawie legalnej umowy;
  • wsparcie w szukaniu zakwaterowania;
  • stabilne warunki pracy;
  • wstępne przeszkolenie;
  • miłą atmosferę.

Dla kandydatów:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy:

  • s.prokop@jobland.pl

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/magazynier-pomocnik-kierowcy-3295178.html

ID ogłoszenia: 49057726c426f5c0

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.