£7,21/h brutto

Praca w Anglii od zaraz na produkcji sprzętu elektronicznego Warrington

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Warrington
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Opublikowany: 21 stycznia 2016 21:01

Fabryka sprzętu elektronicznego poszukuje osób na produkcję w Warrington. Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz. Zapewniamy rzetelne szkolenia oraz dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik produkcji.
Miejsce zatrudnienia: Warrington, Wielka Brytania.
Wynagrodzenie: 7,21/h GBP brutto.

Zadania na stanowisku:

  • prace produkcyjne;
  • kontrola jakości;
  • testowanie sprzętu;
  • lutowanie, zakładanie kabli.

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski;
  • spostrzegawczość;
  • doświadczenie w podobnej pracy;
  • umiejętność montowania małych podzespołów – sprawność manualna;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • zamieszkanie w Warrington lub okolicach;
  • dobry stan zdrowia;
  • życzliwość i kontaktowość;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającym się koncernie;
  • zatrudnienie tymczasowe lub stałe;
  • trzymiesięczne, bardzo szczegółowe szkolenie;
  • pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze jednego etatu;
  • dostępne nadgodziny;
  • miłą atmosferę;
  • zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia na produkcji sprzętu elektronicznego.

Dla kandydatów:

Zapraszamy do składania aplikacji w formie CV drogą elektroniczną, na adres martyna.dudek@cordantrecruitment.com. Na wszelkie pytania odpowiemy telefonicznie: 01925 633 104.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia, nie wysyłamy odmownych odpowiedzi.

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: cordantrecruitment.com

ID ogłoszenia: 84356a13ba26d7e3