£8 /h

Praca w Anglii od zaraz pakowanie czekoladek bez znajomości języka Luton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 00:30

Producent pralinek z Luton zatrudni pakowaczy od zaraz do legalnej pracy w Anglii przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej. Oferta bez języka angielskiego dla Polaków dyspozycyjnych do szybkiego rozpoczęcia zatrudnienia.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Luton

Zarobki: 8 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 4

Start: II połowa czerwca 2016

Zadania:
Manualna praca przy taśmie produkcyjnej w fabryce polegająca na pakowaniu – układaniu czekoladek na plastikowych tackach do pakowania maszynowego. Zadaniem pracownika będzie również kontrola jakości czyli wyłapywanie czekoladek wybrakowanych przed zapakowaniem. Zadania wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów higieny (fartuszek, czepek, rękawiczki). Niektóre osoby mogą zostać skierowane na dział ozdabiania czekoladek.

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dobry wzrok
– możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia
– doświadczenie w pracy na produkcji żywności mile widziane
– zachowanie wysokich standardów higienicznych
– atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– atrakcyjną umowę za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy (możliwość przedłużenia po tym okresie)
– możliwość wypracowania nadgodzin
– zapewnione komfortowe zakwaterowanie niedaleko zakładu pracy (50 GBP/tyg)
– pomoc z wszystkimi formalnościami
– uczciwe i przejrzyste warunki zatrudnienia

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie czekoladek Luton 2016”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 730575f318c413e4

8 komentarzy na “Praca w Anglii od zaraz pakowanie czekoladek bez znajomości języka Luton UK”

  1. Pakowanie czekoladek luton 2016 na 14 czerwca 2016 @ 10:55

    Witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem proszę o kontakt jeśli oferta jest dalej aktualna proszę o jaką kolejek odpowiedz

  2. Witam, jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt.

  3. Barbara920 na 21 czerwca 2016 @ 18:56

    Witam jestem zainteresowana pracą . Proszę o kontakt .07459412813

  4. Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt mogę zacząć od zaraz

  5. Jestem zainteresowana pracą razem z koleżanką. Jeśli nadal aktualne proszę o kontakt.

  6. karolina na 5 lipca 2016 @ 16:02

    czy nadal jest aktualne ? jak mozna wyskac cv ? zgloszenie ? cokolwiek ??

  7. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy, i mam już doświadczenie w podobnym stanowisku. Jeżeli aktualne proszę o kontakt na maila.

    Pozdrawiam.

    Genek