£8 /h brutto

Praca w Anglii od zaraz produkcja i montaż telewizorów LCD bez języka w Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2016 01:21

Aktualne ogłoszenie dla Polaków od zaraz legalna praca w Anglii na produkcji telewizorów LCD przy montażu w fabryce z Leeds UK bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji – montażu

Miejsce pracy: Leeds

Liczba wakatów: 5

Zarobki: 8,00 GBP brutto za godzinę

Start: od zaraz

Zadania:
– montaż poszczególnych komponentów telewizorów LCD na taśmie produkcyjnej
– kontrola jakości produktów finalnych
– pakowanie wyrobów do opakowań kartonowych, kompletowanie zestawu (kable, gwarancja, pilot, podstawka)
– prace magazynowe, paletowanie towaru, przygotowanie do transportu

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dokładność
– mile widziane doświadczenie w produkcji elektroniki
– zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
– umiejętność pracy w grupie
– gotowość do zatrudnienie w systemie zmianowym
– dyspozycyjność na co najmniej 3 miesiące

Oferujemy:
– atrakcyjną posadę w renomowanej, międzynarodowej firmie
– dobre warunki finansowe
– możliwość otrzymania stałej umowy po zakończeniu pierwszego kontraktu
– możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatne)
– zakwaterowanie płatne w mieszkaniach na terenie Leeds (koszt 200-250 GBP miesięcznie)

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja LCD Leeds 2016″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@englandmail.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 1315732503fadf5f

7 komentarzy na “Praca w Anglii od zaraz produkcja i montaż telewizorów LCD bez języka w Leeds”

  1. marcin m na 11 maja 2016 @ 18:44

    Jestem bardzo zainteresowany ta oferta. bardzo prosze o kontakt

  2. monika ptaszyńska na 16 maja 2016 @ 23:41

    jestem zainteresowana,proszę o kontakt

  3. „produkcja LCD Leeds 2016″ na 17 maja 2016 @ 13:15

    witam, jestem zainteresowany, liczę na kontakt, pozdrawiam, Krzysiek

  4. Norbert O na 20 maja 2016 @ 18:59

    Jestem zainteresowany. Doświadczenie w pracy za granicą angielski

  5. Daniel Spizewski na 22 maja 2016 @ 15:33

    Witam serdecznie jestem chetny, moge zaczac w kazdej chwili.

  6. Jestem bardzo zainteresowany ta oferta. bardzo prosze o kontakt

  7. Krzysiek na 24 maja 2016 @ 07:49

    Witam chcialbym dowiedziec sie czegis wiecej na tenat pracy w leeds przy produkcji telewizorów.

Zostaw odpowiedź do KRUGER