£6,75 brutto za godzinę

Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu na magazynie w Doncaster UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Doncaster
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 12 lutego 2016 19:00

Magazyn w Doncaster poszukuje pracowników do pakowania oraz ładowania towarów od zaraz. Oferta pracy w Anglii bez doświadczenia, zapewnione dojazdy do pracy oraz zakwaterowanie.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce pracy: Doncaster, Anglia.

Wynagrodzenie: 6,75 GBP za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie oraz ładowanie towaru;
  • wewnętrzne rozmieszczanie towarów na magazynie;
  • dbanie o utrzymanie porządku;
  • inne prace zlecone przez managera.

Oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka;
  • umiejętności pracy zespołowej;
  • odpowiedzialnego podejścia do obowiązków;
  • niezawodności;
  • punktualnego przychodzenia do pracy;
  • motywacji i optymizmu;
  • bezproblemowości;
  • braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na magazynie.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie i dojazdy do pracy;
  • pracę stałą na pełny etat;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • pracę też dla Pań;
  • doświadczenie nie jest wymagane;
  • cotygodniowe wypłaty.

Aplikacje:

CV należy wysyłać pod adres mailowy: job@sesolutions.uk a następnie skontaktować się z numerem: +48 530 402 219.

W CV należy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24d0g5/

ID ogłoszenia: 25656be0910ee01e

1 odpowiedź na “Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu na magazynie w Doncaster UK”

  1. Witam, wraz z moim kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą, jesteśmy w stanie pracować od drugiej połowy sierpnia do końca września. Posiadamy dobrą znajomość języka angielskiego. Pozdrawiamy i prosimy o kontakt.