£8,21 na godz.

Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu smartfonów w Londynie 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 25 września 2019 02:20
  • Wygasa: 3 dni, 9 godzin

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Anglii przy pakowaniu telefonów komórkowych. Ogłoszenie 2019 z Londynu dla pakowaczy. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe i solidne zatrudnienie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w firmie dystrybucyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie oraz testowanie telefonów komórkowych, laptopów, tabletów, aparatów i kamer (są to pudełka o wadze do 25 kg);
  • pracownik będzie także sortował i skanował.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym/dobrym;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • możliwość podjęcia zatrudnienie od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zmiany dzienne – 8/9/10/11 am start; zmiany popołudniowe – 12/1/2 pm start – pracę od 8 do 12 godzin dziennie, a także part time – 5/6 pm start – po 4 – 5 godzin.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Londynie proszone są o kontakt telefoniczny: 01753 257 363 lub email info@vantastaffing.com

Źródło: www.praca4u.net/pakowanie-telefonow-id1189238.html

ID ogłoszenia: 3205d8a6c3decfc8