£7,50-10/h brutto

Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu warzyw bez znajomości języka Portsmouth

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Portsmouth
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 października 2017 06:24

Propozycja zatrudnienia w firmie z Portsmouth dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Stała praca w Anglii możliwa od zaraz przy pakowaniu warzyw świeżych.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Portsmouth, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 7,50 do 10 GBP za godzinę brutto w zależności od poziomu języka

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie dostarczającej świeże warzyw na rynek angielski
  • zadaniem pracownika w zależności od stanowiska będzie m.in. pakowanie, ważenie, obieranie warzyw, obsługa maszyn, kierowanie personelem, obsługa wózka widłowego, itd.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • pracę zmianową 4 dni pracy na 4 dni wolne
  • kompleksowe szkolenia wdrażające w obowiązki
  • transport do pracy komunikacją miejską
  • szansę na zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • przyjazną atmosferę w zespole składającym się w większości z Polaków

Aplikacja:

Prosimy o wysyłanie CV na adres:

Barfootsrecruitment@singleresource.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-275j10/

ID ogłoszenia: 60559f0f2d8816e8

2 komentarze na “Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu warzyw bez znajomości języka Portsmouth”

  1. Chętnie podejmę pracę mężczyzna 24 lata