£7,83 godz.

Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu wyrobów cukierniczych 2019 Cambridgeshire

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Cambridgeshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2019 16:53

Od zaraz firma z Cambridgeshire poszukuje pakowaczy do pracy w Anglii przy pakowaniu wyrobów cukierniczych. Zatrudnienie 2019 z podstawową znajomoscią języka dla Polaków.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Cambridgeshire.

Wynagrodzenie: 7,83 GBP na godz. dzienna i popołudniowa zmiana.

Start: od zaraz

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie wyrobów cukierniczych;
  • obsługiwanie maszyn na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • pracowitość;
  • punktualność;
  • dokładne i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • zaangażowanie i odpowiedzialne wypełnianie swoich obowiązków;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę na dwie zmiany od 6:00 do 14:00 albo od 14:00 do 22:00;
  • 30 minutową płatną przerwę;
  • tygodniowo 40 godzin pracy;
  • przed rozpoczynającą się zmianą trzeba stawić się 30 minut wcześniej.

Aplikacja:

osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy przy pakowaniu wyrobów cukierniczych, mogą aplikować na to stanowisko pod adresem e-mail:

www.gap-personnel.pl/job/pracownik-linii-produkcyjnej-pakowacz-wyrobow-cukierniczych/

ID ogłoszenia: 3845cac91b9f418c

1 odpowiedź na “Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu wyrobów cukierniczych 2019 Cambridgeshire”

  1. Jestem zainteresowany ta praca lub inna w odrebie cambridge