£do uzgodnienia

Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu wyrobów cukierniczych Milton Keynes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Milton Keynes
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 23 maja 2019 16:34

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Anglii przy pakowaniu wyrobów cukierniczych. Zatrudnienie dla pakowaczy w Milton Keynes. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki współpracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Milton Keynes.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie wyrobów cukierniczych zgodnie ze specyfikacją zamówienia;
  • praca z systemami kontroli produkcji;
  • sprawdzanie, czy produkt jest produkowany zgodnie z parametrami jakościowymi, czyli specyfikacja.

Wymagania:

  • rzetelne wykonywanie swoich obowiązków;
  • umiejętność pracownia w zespole;
  • dostępność od zaraz oraz motywacja i chęci do pracy;
  • podstawa znajomość języka angielskiego;
  • zapoznanie się z zasadami BHP i ich przestrzeganie.

Oferujemy:

  • legalne, ale też stałe zatrudnienie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pensja wypłacana co tydzień;
  • prawo do skorzystania z angielskich świadczeń socjalnych;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość rozwoju i awansu;
  • merytoryczna pomoc ze strony angielskich oraz polskich rekruterów;
  • brak opłat.

Aplikacja:

Zgłaszać można się poprzez stronę: www.gap-personnel.pl/job/pakowanie-wyrobow-cukierniczych/

ID ogłoszenia: 8665ce660aeec516