£7,20 GBP/h brutto

Praca w Anglii od zaraz przy sprzątaniu domów, biur i hoteli Coventry UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Coventry
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 maja 2016 23:02

Firma sprzątająca z Coventry zatrudni osoby do sprzątania domów, biur i hoteli. Aktualna praca w Anglii od zaraz, również dla osób bez doświadczenia. Zapewniamy  55-60 godzin tygodniowo, stałe zlecenia i dobrą płacę.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Miejsce zatrudnienia: Coventry, UK.

Wynagrodzenie: 7,20 funtów za godzinę.

Zadania na stanowisku pracy:

  • sprzątanie domów prywatnych;
  • porządkowanie biur według wymogów klienta;
  • sprzątanie w hotelach;
  • zlecone prace muszą być wykonywane w sposób dokładny i sumienny.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • przyjmujemy osoby, które ukończyły 25 lat;
  • dobry stan zdrowia;
  • język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • poczucie estetyki;
  • dokładność;
  • uczciwość;
  • umiejętność szybkiej pracy.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie płatne 65 funtów za tydzień;
  • pracę od zaraz;
  • stabilną umowę o pracę na brytyjskich zasadach;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin (55-60 godzin za tydzień).

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy:

info@agencja-headhunters.eu

Odpowiemy tylko na wybrane przez nas zgłoszenia, tym samym nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://agencja-headhunters.eu/cleaner-okolice-coventry-birmingham/

ID ogłoszenia: 28573a1c4f95f1f