£6,70 GBP/h

Praca w Anglii przy pakowaniu warzyw bez znajomości języka Stevenage UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Stevenage
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 3 listopada 2015 03:25

Aktualnie poszukujemy pakowaczy do pracy w Anglii bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Oferta ze Stevenage przy pakowaniu warzyw. Zatrudnienie na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Stevenage
Wynagrodzenie: 6,70 GBP/h

Zadania:
– pakowanie warzyw
– kontrolowanie jakości towarów
– pikowanie produktów
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– punktualne stawianie się w pracy
– zależy nam na osobach energicznych, dobrze zorganizowanych
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– zdolność przepracowania od 4 do 6 dni w każdym tygodniu
– dostosowanie się do grafiku
– miel widziane osoby z doświadczeniem
– zaradność
– dobre zdrowie
– przestrzeganie zasad higieny osobistej

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane na czas
– zdobycie nowego doświadczenia
– dobre warunki pracownicze
– stanowisko bez konieczności znajomości języka angielskiego
– możliwość podjęcia pracy stałej

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na maila: pniedzielski@jark.co.uk
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://lutonpl.co.uk/index.php?site=ogloszenia_o_prace&id=241

ID ogłoszenia: 1385637f4da5418a