£7,20 za godzinę brutto

Praca w Anglii przy produkcji dań gotowych od zaraz w Feltham dla Polaków

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Feltham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2016 00:31

Fabryka żywności z Feltham poszukuje pracowników na produkcję dań gotowych od zaraz. Praca w Anglii z zapewnionymi dobrymi zarobkami oraz legalną umową. Zatrudnienie jest zorganizowane trybie zmianowym.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Feltham, UK.

Zarobki: 7,20 za godzinę brutto.

Początek pracy: od zaraz.

Zadania na stanowisku pracy:

  • krojenie i mycie warzyw oraz innych składników;
  • przygotowywanie dań od podstaw według receptury;
  • pakowanie oraz etykietowanie żywności;
  • zmywanie, paletowanie;
  • kontrolowanie jakości.

Praca ma charakter zmianowy:
dzienna – 6.00-14.00;
popołudniowa – 14.00-22.00;
nocna – 22.00-6.00.

Wymagania:

  • 5-cio letnie doświadczenie poparte referencjami;
  • komunikatywny język angielski;
  • angielskie zaświadczenie o niekaralności;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • punktualność i rzetelność;
  • zdolność do przestrzegania przepisów BHP.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • umowę o pracę na angielskich zasadach;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • szkolenie wprowadzające;
  • wsparcie w sprawach formalnych.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy:

patrycja@corrrecruitment.com

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/230595/Praca-na-produkcji-jedzenia

ID ogłoszenia: 63656faac6bcdffd