£do ustalenia

Praca w Anglii przy sprzątaniu bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: lipiec
  • Opublikowany: 27 czerwca 2014 19:10

Firma sprzątająca poszukuje Kobiet bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta od zaraz z Londynu dla grup przy sprzątaniu mieszkań.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za doprowadzenie mieszkań do czystości bo byłych lokatorach.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku mile widziane
– preferowane osoby zamieszkałe w Londynie na okres wakacyjny
– chęć do pracy od lipca do września
– osoba dokładna, potrafiąca sprzątać
– dyskretność, punktualność będą cechami pomagającymi podczas aplikacji
– umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
– zatrudnieni na okres wakacyjny od lipca do września
– stałe zlecenia zapewnione
– dostarczamy niezbędne środki do czyszczenia
– możliwość poznania ciekawych ludzi
– oferujemy pracę w 3-5 osobowej grupie

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o aplikowanie za pomocą strony: http://www.poloniusz.pl/o1-228dge/

ID ogłoszenia: 5253ad966e9af95

1 odpowiedź na “Praca w Anglii przy sprzątaniu bez znajomości języka Londyn”

  1. Witam,nazywam sie Nela ,mam 19 lat i szukam takiej pracy na stale,gdyz mam w tym doswiadczenie.Szukam pracy stalej i legalnej,szybko sie ucze ,jestem dyspozycyjna ,niekonfliktowa,odpowiedzialna,energiczna i mieszkam w Londynie,nie mam problemow w poruszaniu sie po Londynie.Moge zaczac od zaraz,moj nr tel.07432500605