£7,50 GBP/h

Praca w Anglii przy sprzątaniu biur bez znajomości języka Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 maja 2015 01:22

Poszukujemy sprzątaczek bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta z Manchesteru przy sprzątaniu biur i mieszkań bez doświadczenia. Należy przyjechać własnym samochodem.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: 7,50 GBP/h

Zadania:
Zadaniem sprzątaczki będzie czyszczenie biur oraz domów po wyprowadzkach. Wszystkie zadania powinny zostać wykonany w sposób dokładny, aby klient był zadowolony.

Wymagania:
– osoba zatrudniona powinna się cechować dokładnością i zaangażowaniem
– możliwość podjęcia pracy w wyznaczonych godzinach i dniach
– przyjazd samochodem jest konieczny
– samodzielne zalezienie sobie miejsca do zamieszkania najlepiej blisko pracy
– uczciwość, punktualność
– dla osób bez alergii i uczuleń

Oferujemy:
– pracę od godziny 19:00 do 21:45
– wolne weekendy
– próbny miesiąc ze stawką godzinową 6,50 GBP
– po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia do 7,50 GBP/h
– wypłaty tygodniowe
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV + kilka słów na sój temat na maila: info@spotlessfinish.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23h13b/

ID ogłoszenia: 186555bb90959760

1 odpowiedź na “Praca w Anglii przy sprzątaniu biur bez znajomości języka Manchester”

  1. Katarzyna na 24 maja 2015 @ 09:56

    Jestem zainteresowana Waszą ofertą ,jestem pielęgniarką dyplomowana i mieszkam w tej chwili we Włoszech ale z przyczyn osobistych i zawodowych szukam każdej pracy i chętnie podejmę się każdej pracy przede wszystkim aby nauczyć się dobrze języka angielskiego …z poważanie Kasia

Zostaw odpowiedź do Katarzyna