£7,70/h

Od zaraz praca w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań Londyn 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 czerwca 2017 02:19

Aktualnie poszukujemy Polaków do sprzątania domów i mieszkań na terenie Londynu. Ogłoszenie pracy w Anglii 2017 do podjęcia od zaraz na stałe. Pracodawca zapewnia przejrzyste warunki zatrudnienia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Dulwich, Londyn, UK
Wynagrodzenie: 7,70 GBP na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu domów oraz mieszkań w południowo wschodniej części Londynu

Oczekiwania:

  • duża odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • chęć podjęcia stałej pracy w Anglii
  • punktualność
  • dobre zorganizowanie
  • zmotywowanie
  • doświadczenie nie jest wymagane do podjęcia tej pracy
  • aktualne zamieszkanie w okolicach: Catford, Crixton, Tooting, Croydon, Balahm, Dulwich, Streatham, Norwood, Lewisham, Tulse Hill, Bricton, Camberwell, Peckham

Zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie w Anglii
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione od 30 do 42 godzin pracy tygodniowo
  • rocznie zapewnione 28 dni urlopu
  • długi okres zatrudnienia

Uwaga! Prosimy przesyłać wyłącznie przemyślane zgłoszenia!

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Anglii, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • office@cleaners-in-dulwich.co.uk

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1023037

ID ogłoszenia: 254594cffcf40016