£6,31 GBP/h

Praca w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Carlisle

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Carlisle
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2014 01:16

Pilnie zatrudnimy pracowników fizycznych do sprzątania w domach i mieszkaniach prywatnych. Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków dostępne od zaraz. Pracodawca gwarantuje stałe zlecenia.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Zarobki: 6,31 GBP/h

Miejsce pracy: Carlisle oraz Penrith

Obowiązki:

  • Stanowisko wymaga wykonywaniu zadań przy sprzątaniu w prywatnych domach i mieszkaniach.
  • Wszelkie prace zlecone przez przełożonego: mycie podłóg, okien, odkurzanie, pranie, pracowanie, zmywanie.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra sprawność fizyczna
  • duża elastyczność
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • dokładność

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy tymczasowej lub na stałe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: lottie.moss.74@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22ih6a/

ID ogłoszenia: 59853f77de2df7f6

1 odpowiedź na “Praca w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Carlisle”

  1. Witam Serdecznie!
    Jestem zainteresowana Wasza ofertą pracy zamieszczonym na portalu internetowym .
    Chciałabym wziąść udział w procesie rekrutacyjnym.
    Z poważaniem
    Agnieszka Świderska