£do ustalenia

Praca w Anglii przy sprzątaniu restauracji Camberley bez doświadczenia

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Camberley
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2015 17:05

Kierownik restauracji z Camberley poszukuje sprzątacza/sprzątaczki bez doświadczenia do pracy w Anglii. Zatrudnienie przy sprzątaniu w godzinach porannych przed otwarciem restauracji.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Anglia, Camberley
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Sprzątanie restauracji będzie polegało na:
– myciu stołów, krzeseł, podłogi
– czyszczenie toalet
– zadbanie o to, aby w pomieszczeniu panował porządek

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy w niepełnym wymiarze godzinowym (20h w tygodniu)
– sprawność fizyczna
– dla osób dokładnych, przykładających się do pracy
– możliwość stawiania się na miejscu w godzinach porannych
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– pracę w sprawdzonej restauracji angielskiej
– konkurencyjne stawki godzinowe
– możliwość dorobienia
– zatrudnienie w godzinach porannych
– w tygodniu wyrobienie 20 godzin
– stanowisko dla jednej osoby
– zapewniamy pracę bez konieczności posiadania doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o zgłaszanie się poprzez maila: jobs@fluidhygiene.com (w tytule wpisując: Camberley) bądź dzwoniąc pod numer telefonu: 0208 329 0551

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23h9cc/

ID ogłoszenia: 93553f36eba170e