£7,50 funtów plus dodatki

Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach truskawek i malin na farmie od zaraz Ringwood

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Ringwood
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 1 marca 2016 19:09

Farma poszukuje od zaraz pracowników do zbiorów truskawek i malin w tunelach. Oferta sezonowej pracy w Anglii dla Polaków z doświadczeniem. Zatrudnienie w Ringwood , od marca do listopada 2016.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Miejsce pracy: Ringwood, Anglia (okolice Southampton).

Zarobki: 7,50 funtów plus dodatki za wydajność.

Opis stanowiska:
będzie to fizyczna praca sezonowa przy pielęgnacji oraz zbiorach truskawek. Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało przycinanie, sadzenie, pielenie oraz zbiory truskawek i malin. Praca jest podzielona na zadania dla kobiet i dla mężczyzn (ciężkie i lżejsze). Zmiany zaczynają się o 6.00 rano, w lato o 4.00 ze względu na wysoką temperaturę w tunelu.

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy;
  • siła fizyczna;
  • gotowość do wydajnej i szybkiej pracy;
  • sprawność, szybkość, energiczność;
  • dobry stan zdrowia;
  • nastawienie na realizację celów;
  • duża wytrzymałość;
  • pozytywne nastawienie, motywacja.

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w okolicach farmy;
  • narzędzia potrzebne do pracy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • dobre zarobki;
  • transport z lotniska lub dworca autobusowego w Southampton;
  • umowę na jasnych, legalnych zasadach.

Aplikacje:
Aplikować prosimy poprzez wysłanie CV pod adres mailowy: [prawdopodobna próba oszustwa – dane wykasowane]

W razie pytań prosimy dzwonić: [prawdopodobna próba oszustwa – dane wykasowane]

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/ringwood-st-ives-bh24/praca-na-farmie-od-zaraz-bez-jezyka,ad-265574.html

ID ogłoszenia: 57756d5b7af1dd17

3 komentarze na “Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach truskawek i malin na farmie od zaraz Ringwood”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowana wyjazdem na kilka miesiecy do pracy. Rok temu bylam na truskawkach w Niemczech i z chęcią wyjadę jeszcze raz na zbiory. Wymagająca nie jestem więc łatwo będzie mi zaakceptować panujące warunki.
    proszę o kontakt.
    Katarzyna.09@wp.pl

  2. Witam jestem zainteresowana, mam doświadczenie przy zbieraniu proszę o kontakt 515637616

  3. Marcin Nowak na 16 kwietnia 2016 @ 00:37

    Witam jestem chętny podjąć się
    pracy .Mieszkam w Nottingham ale jestem dyspozycyjny i mogę zacząć prawie od razu.mail:marcinnowak-1977@wp.pl lub telefon07424829823