£8,50 - 9,00 GBP/h

Praca w Anglii sprzątanie domów prywatnych dla kobiet w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 maja 2016 22:07

Szybko rozwijająca się firma z Londynu zatrudni kobiety do sprzątania domów i mieszkań prywatnych. Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków. Szukamy osób dokładnych, uczciwych i pracowitych.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn, UK.

Wynagrodzenie: 8,50 – 9,00 funtów za godzinę.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie domów i mieszkań prywatnych w południowo-zachodnim Londynie;
  • mycie podłóg, odkurzanie, polerowanie;
  • ścieranie kurzy z powierzchni;
  • wietrzenie;
  • inne prace na życzenie klienta.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu;
  • uczciwość i dokładność;
  • język angielski na poziomie co najmniej podstawowym;
  • wyrobiony numer NIN;
  • chęć i możliwość rejestracji jako self-employed;
  • punktualność i terminowość;
  • sprawność fizyczna i brak chorób.

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin lub np. pół etatu – w zależności od czasu pracownika;
  • stałe zlecenia;
  • trening wdrażający w obowiązki;
  • legalne warunki pracy;
  • zatrudnienie na długi czas – najlepiej na stałe.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV lub kontaktu telefonicznego:

+44 (0) 7827968486
clean@dustbusterslimited.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1032393

ID ogłoszenia: 379574c28344cf55

1 odpowiedź na “Praca w Anglii sprzątanie domów prywatnych dla kobiet w Londynie”

  1. Praca w Anglii sprzątanie domów prywatnych dla kobiet w Londynie na 6 czerwca 2016 @ 21:47

    Szanowna Pani/ Szanowny Panie,
    Jestem zainteresowana Pańskim ogłoszeniem w sprawie pracy.
    Pozdrawiam,
    Anna Borecka