£1200 GBP/h netto

Praca w Anglii sprzątanie prywatnej rezydencji Hemel Hempstead od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hemel Hempstead
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 grudnia 2015 23:53

Od zaraz zatrudnimy pracowników sprzątających do pracy w Anglii. Ogłoszenie z Hemel Hempstead przy sprzątaniu prywatnej rezydencji. Oferta na dłuższy okres. Od pracowników wymagamy posiadania doświadczenia i znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Anglia, Hemel Hempstead
Wynagrodzenie: 1200 GBP/h netto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie porządkować prywatne rezydencje. Inne zdania to robienie zakupów.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– zdolność podjęcia pracy na dłużej
– szybki wyjazd do Anglii
– należy posiadać doświadczenie przy sprzątaniu prywatnych rezydencji
– samodzielne wykonywanie zadań
– tylko osoby odpowiedzialne, zaangażowane
– godne reprezentowanie firmy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– kreatywne myślenie

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– podpisanie umowy bez pośredników
– zatrudnienie na dłuższy okres
– dobre wynagrodzenie
– darmowe zakwaterowanie
– wyżywienie zapewnione przez pracodawcę

Aplikacja:
Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie CV na maila: s.prokop@jobland.pl
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/housekeeper-w-prywatnej-rezydencji-od-zaraz-3059337.html

ID ogłoszenia: 1915664b55e5adcc