£8,72 na godz.

Praca w UK bez znajomości języka przy pakowaniu-sortowaniu owoców od zaraz Dundee

  • Kraj: Szkocja
  • Miasto: Dundee
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 maja 2020 01:06

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Wielkiej Brytanii przy pakowaniu i sortowaniu owoców. Zatrudnienie w Dundee (Szkocja) bez znajomości języka dla dyspozycyjnych pakowaczy. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Dundee.

Wynagrodzenie: 8,72 GBP na godz., a po dwunastu tygodniach będzie to: 8,91 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie sortowanie oraz pakowanie owoców.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku pakowacza i sortowacza owoców, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: pawel.kania@escaperecruitment.com albo pod numerem telefonu: 07375554616

Źródło: www.emito.net/ogloszenia/Dundee/Praca-w-Anglii-Szkocji-Walii-Irlandii-Polnocnej/2365439/pracownicy_produkcyjni

ID ogłoszenia: 9485eaaf40158286