£7 brutto + mieszkanie

Produkcja czekoladek praca w Anglii dla par bez znajomości języka Londyn 2016

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2016 01:00

Fabryka czekoladek z Londynu poszukuje od zaraz pracowników oraz pary do pracy w Anglii na produkcji pralinek. Ogłoszenie bez języka angielskiego z bezpłatnym zakwaterowaniem na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Londyn
Wynagrodzenie: 7 GBP/h brutto
Liczba wakatów: 6
Start: od zaraz

Zadania:
Fizyczna praca na produkcji czekoladek w niewielkim zakładzie na przedmieściach Londynu. Do zadań pracownika będzie należało między innymi przygotowanie mieszanki czekoladowej zgodnie z otrzymaną recepturą, kontrolowanie jakości wyrobów, sortowanie pralinek przy taśmie. Ponadto pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie, oraz etykietowanie gotowych wyrobów.

Wymagania:
– doświadczenia w produkcji spożywczej (minimum rok)
– gotowość do wyjazdu od zaraz na okres co najmniej 3 miesięcy
– atutem będzie znajomość języka angielskiego, ale nie jest ona bezwzględnie wymagana
– osoba na powyższym stanowisku musi charakteryzować się pracowitością, wytrzymałością fizyczną oraz umiejętnością pracy pod presją czasu
– szukamy osób bez nałogów szczególnie tytoniowych

Oferta:
– umowa za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy
– możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy po tym okresie
– bezpłatne zakwaterowanie na czas pierwszej umowy
– opieka polskiego koordynatora
– pomoc w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności
– pracodawca zapewnia odzież roboczą/ochronną oraz szkolenie wprowadzające

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja czekoladek Londyn 2016”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 91569029136c612

7 komentarzy na “Produkcja czekoladek praca w Anglii dla par bez znajomości języka Londyn 2016”

  1. „produkcja czekoladek Londyn 2016” na 9 stycznia 2016 @ 13:32

    Witam SERDECZNIE,

    Jestem poważnie zainteresowana pracą i zgłaszam gotowość do wyjazdu.
    Prowadziłam swoją działalność gastronomiczną (kawiarnię i stołówkę),
    Mieszkałam i pracowałam w UK(dom opieki) przez okres ponad roku.
    Mówię po angielsku.

    Z pozdrowieniami
    Małgorzata Abramowicz

  2. produkcja czekoladek Londyn 2016 na 9 stycznia 2016 @ 19:28

    Witam Panstwa.Mam 46 lat,wieloletnie doswiadczenie w pracy na tasmie zdobyte w Holandii i Niemczech.W Polsce doswiadczenie zdobyte w dziale rybnym.Jestem zainteresowana Panstwa oferta.Mieszkam na Mitcham -cr4 1 sx.Pozdrawiam Lidka.

  3. produkcja czekoladek Londyn 2016 na 13 stycznia 2016 @ 02:14

    Witam jestem zainteresowany pracą, mój nr 798 685 133. pozdrawiam Łukasz Makuszewski

  4. jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt mam doświadczenie na produkcji Tel 691134926

  5. jestemzainteresowana praca w angli obecnie jestem w angli i poszukuje w
    pracy .bardzo prosze o odpowiedz .halina stopa

  6. Witam serdecznie! Mam 53 lat wraz z moją partnerką 50 lat ,jestem poważnie zainteresowany tą ofertą ! Posiadam dwu letnie doświadczenie przy pracy na taśmie z Norwegii! możemy zostać na stałe! Tel +48537399190.Dziękuję! Proszę o tą pracę bardzo!

  7. Witam, jestem zainteresowana państwa ofertą. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji i na kontroli jakości. Posiadam aktualna książeczkę zdrowia. Jestem gotowa do pracy od zaraz. Proszę o kontakt 508192321.