£8,21 na godz.

Przy pakowaniu kosmetyków od zaraz dam pracę w Anglii bez języka Londyn 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 6 lipca 2019 04:30

Pracodawca z Londynu poszukuje od zaraz osób do pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 dla pakowaczy przy pakowaniu kosmetyków. Oferta dla Polaków na atrakcyjnych warunkach.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie kosmetyków na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • dokładność i zwracanie uwagi na szczegóły;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • trening, a więc doświadczenie nie jest wymagane;
  • 5 dni pracy w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 16.00, a w tym przerwa obiadowa 30 minut oraz przerwa na herbatę 15 minut;
  • możliwe są sporadyczne nadgodziny;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta pracy, to proszę wysłać swoje CV na adres e-mail: rosaline@cassia.uk.com

Źródło: londynek.net/jobs/ad?ad_id=1160671

ID ogłoszenia: 1125d1f7b21d2de6