£do uzgodnienia

Przy pakowaniu owoców oferta pracy w Anglii od zaraz w Birmingham 2021

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2021 21:00

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla pakowaczy. Zatrudnienie 2021 w Birmingham przy pakowaniu owoców na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn;
  • do zadań pracownika będzie należało pakowanie warzyw oraz owoców;
  • praca jest łatwa i lekka.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • od 40 do 48 godzin pracy w tygodniu;
  • legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy;
  • zakwaterowanie w cenie 45 GBP na tydzień od osoby;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłaszać się prosimy pod numerem telefonu: 02080370050 albo 07535450450 (Anna) lub 07535785785 (Cliff).

Źródło: polonia24.co.uk/praca

ID ogłoszenia: 6760895cfd11a6d