£do ustalenia

Przy zbieraniu zamówień praca Anglia na magazynie z produktami farmaceutycznymi

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 16 lipca 2015 01:19

Aktualnie szukamy osób na stanowisko magazyniera przy zbieraniu zamówień i ich pakowaniu. Praca w Anglii dla Polaków na magazynie z produktami farmaceutycznymi.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przyjmowanie dostaw
– układanie produktów na półkach magazynowych
– przenoszenie kartonów
– zabezpieczanie towarów
– pakowanie produktów
– inne zadania magazynowe

Wymagania:
– wymagamy od pracowników przestrzegania zasad panujących na terenie magazynu
– precyzyjne wykonywanie zadań
– dbanie o zapewnienie jak najwyższej usługi
– chęć pracowania w chłodnym pomieszczeniu
– chętnie przyjmujemy osoby pozytywnie nastawione do życia
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– zdolność do pracy na zmiany
– wytrzymałość fizyczna
– praca ta wymaga podnoszenia dużych kartonów

Oferujemy:
– wsparcie w pierwszych dniach
– pracę zmianową
– zatrudnienie na angielskich warunkach
– podniesienie swoich kwalifikacji
– oferujemy pracę w międzynarodowej firmie
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim na maila:

Jill.Smith@alliance-healthcare.co.uk

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/220125/Praca-w-magazynie-farmaceutycznym

ID ogłoszenia: 21855a6c9ce09463