£od 400 GBP/tyg.

Sezonowa praca Anglia 2023 bez języka przy zbiorach malin, truskawek, jeżyn w Mereworth

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Mereworth
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 lutego 2023 00:19

Na farmie w Mereworth od czerwca 2023 do podjęcia sezonowa praca w Anglii bez znajomości języka przy zbiorach owoców malin, truskawek i jeżyn. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Mereworth.

Wynagrodzenie: 400 GBP na tydz.

Start: czerwiec 2023

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa;
  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie zbieranie truskawek, malin i jeżyn.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • pracę zazwyczaj przez 6 dni w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zatrudnienie do listopada 2023;
  • legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz:

www.hughlowefarms.com/apply

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 84963f50ff2994e8