£na akord

Sezonowa praca Anglia bez języka przy zbiorach malin, borówek, truskawek i jeżyn od zaraz Chichester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chichester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 30 września
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2020 02:23

Aktualna od zaraz sezonowa praca w Anglii 2020 bez znajomości języka. Zatrudnienie w Chichester przy zbiorach malin, truskawek, borówki i jeżyn. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Chichester.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie, sadzenie i uprawianie truskawek, malin, borówek oraz jeżyn;
  • obowiązkiem mogą być również prace przy innych uprawach.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie do wykonywania pracy fizycznej;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wypełnianie zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach owoców miękkich;
  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na farmie w cenie 50 GBP na tydzień od osoby;
  • pracę przez 6 dni w tygodniu, co będzie zależało od warunków pogodowych;
  • wypłatę raz na dwa tygodnie na konto bankowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres: natalia@agropraktika.lt lub można dzwonić pod numer telefonu: +48 (22) 307 02 68 albo można zarejestrować się na stronie:

Źródło: praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/anglia-praca-sezonowa-od-maja-2020-zbiory-owocow-malin-truskawek-jezyn-borowek-chichester-uk/

ID ogłoszenia: 9765ed6453c4c131