£5,30 - 7,20 GBP/h

Sezonowa praca Anglia bez znajomości języka od zaraz zbiory owoców i warzyw

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2016 20:36

Oferujemy sezonową pracę w Anglii przy zbiorach warzyw i owoców w różnych lokalizacjach. Zatrudnienie dla Polaków możliwe od zaraz. Zapewniamy dobre zarobki i legalne warunki.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja zatrudnienia: Wielka Brytania, farmy w różnych częściach kraju.

Zarobki: 5,30 – 7,20 GBP za godzinę.

Zakres obowiązków:
praca będzie polegała na zbiorach warzyw oraz owoców. Istnieją określone normy ilościowe zbiorów, które należy wypracować w ciągu jednego dnia.

Wymagania wobec pracowników:

  • energiczność, sprawność;
  • stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną;
  • co najmniej podstawowy język angielski;
  • motywacja do pracy;
  • odpowiedzialne i sumienne podejście do zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par, singli, rodzin, grup znajomych;
  • dobre wynagrodzenie, do indywidualnego ustalenia z pracodawcą;
  • umowę o pracę na brytyjskich warunkach (umowa na czas określony);
  • możliwość podjęcia zatrudnienia nawet od zaraz;
  • dostęp do różnych prac sezonowych przez cały rok.

Dla kandydatów:
Osoby zainteresowane pracą sezonową zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę:

Prosimy kliknąć “Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 847578f7310db780