£7,21 GBP/h brutto

Sezonowa praca Anglia dla Polaków w rolnictwie przy dojeniu krów od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Llanelli
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2015 17:06

Od zaraz zatrudnimy pracowników sezonowych do pracy w Anglii na farmie przy dojeniu krów i innych pracach gospodarczych. Zatrudnienie w Llanelli w rolnictwie z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia, Llanelli
Wynagrodzenie: 7,21 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– dojenie krów
– dbanie o zwierzęta znajdujące się na farmie
– karmienie zwierząt
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na farmie
– wyprowadzanie koni na padok
– zajmowanie się sprzątaniem boksów
– naprawianie drobnych usterek

Wymagania:
– roczne doświadczenie na danym stanowisku
– praktyczna umiejętność obsługiwania maszyn rolniczych
– podstawy języka angielskiego
– prawo jazdy kat B i T
– podjęcia pracy na dłuższy okres
– obowiązkowe podchodzenie do wyznaczanych zadań
– staranność, sumienność, punktualność
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– płatne miejsce do zamieszkania na farmie (40,56 GBP za 7 dni)
– w tygodniu zapewniamy do 50 przepracowanych godzin
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
W celu zgłoszenia kandydatury należy przesłać CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: praca@csarecruitment.eu

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-fizyczny-na-farme-id282489.html

ID ogłoszenia: 972553f43be236a4