£min. 8,21 na godz.

Sezonowa praca Anglia od kwietnia 2020 przy zbiorach szparagów z podstawowym językiem Grimsby

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Grimsby
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 21 czerwca 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 lutego 2020 00:05

Farma z Grimsby szuka od kwietnia 2020 chętnych do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie z podstawowym językiem angielskim i zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Grimsby.

Wynagrodzenie: min. 8,21 GBP na godz.

Start: od kwietnia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał szparagi na polu przy użyciu dedykowanych noży, a następnie ładował je do skrzynek, które znajdują się na szlaku ciągnika;
  • pracownik nie musi nosić ciężkich skrzynek.

Wymagania:

  • odpowiednia odzież na deszczową pogodę;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę przez 7 dni w tygodniu od 7.30 do 16.00 (nadgodziny liczone są po godzinie 16.00, a w weekendy razy 1,5 regularnych wynagrodzeń godzinowych;
  • jednodniowy trening;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie w cenie 42 GBP na tydzień w przyczepach kempingowych, gdzie jest dostęp do Internetu;
  • wsparcie w organizacji transportu do/z pracy;
  • darmowa pomoc przy wszystkich dokumentach;
  • wsparcie w odzyskaniu podatku.

Aplikacja:

Zgłoszenia w języku angielskim lub litewskim można wysyłać na adres e-mail: info@agropraktika.lt

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/anglia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-szparagow-na-farmie-w-grimsby-uk-kwiecien-2020/

ID ogłoszenia: 8425e4fedb8df388