£od 9,50 GBP/h

Sezonowa praca Anglia od zaraz bez języka zbiory borówek, malin 2021 w Exeter UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Exeter
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 lipca 2021 01:48

Na plantacji w Exeter od zaraz wakacyjna praca w Anglii 2021 przy zbiorach owoców malin i borówki amerykańskiej bez znajomości języka angielskiego. Zakwaterowanie darmowe na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce: Exeter UK

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 15

Zarobki: od 9,50 GBP/h lub akord

Zadania:

Ręczny zbiór owoców maliny oraz borówki amerykańskiej na plantacji. Na koniec wakacji kilka osób może zostać do prac porządkowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja, zdrowy kręgosłup
  • własna odzież nieprzemakalna i obuwie
  • mile widziane doświadczenie i znajomość języka

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na cały okres zbiorów w domkach typu holenderskiego
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracodawca zapewnia na plantacji nielimitowany dostęp do zimnej wody pitnej

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres milena.wieczorek@gazeta.pl z informacją na temat doświadczenia, znajomości języka oraz dostępności. Zgłoszenia od par i grup proszę przesyłać wspólnie z jednego adresu email.

ID ogłoszenia: 55060e4c97ebd8b3